Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Konsultacje społeczne dotyczące ustanowienia i przyznawania Nagród Starosty Raciborskiego „Mieszko AD ...” w dziedzinie kultury 2023-05-17, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie ustanowienia i przyznawania Nagród Starosty Raciborskiego „Mieszko AD ...” w dziedzinie kultury.

Modernizacja Domu Książęcego we współpracy z konserwatorem 2023-05-17, Środa

Modernizacja Domu Książęcego we współpracy z konserwatorem

Za nami kolejne spotkanie dot. uzgodnień ws. długo wyczekiwanej dla Powiatu inwestycji jaką jest adaptacja budynku Słodowni i modernizacja Domu Książęcego na centrum turystyczno-historyczne z ekspozycją multimedialną na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Kierownik PCS w Raciborzu z funkcją dyrektora 2023-05-16, Wtorek

Kierownik PCS w Raciborzu z funkcją dyrektora

Doceniając prężnie rozwijającą się placówkę oraz bogatą ofertę skierowaną dla mieszkańców powiatu raciborskiego w każdym wieku, Zarząd Powiatu Raciborskiego postanowił przekształcić funkcję kierownika jednostki na dyrektora i tym samym zwiększyć jej prestiż.

Rekrutacja elektroniczna do szkół ponadpodstawowych w powiecie raciborskim 2023-05-15, Poniedziałek

Rekrutacja elektroniczna do szkół ponadpodstawowych w powiecie raciborskim

Od dziś 15 maja 2023 rusza rekrutacja elektroniczna do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024.

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Raciborzu 2023-05-04, Czwartek

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Raciborzu

Obchody Święta Ustanowienia Konstytucji 3 Maja w Raciborzu rozpoczęła Msza św. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, w intencji Ojczyzny.

Matury 2023 czas zacząć! 2023-05-04, Czwartek

Matury 2023 czas zacząć!

Tradycyjnie maj jest dla absolwentów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych czasem zdawania matur.

Konsultacje społeczne dotyczące podniesienia wynagrodzenia dla osób prowadzących rodzinne domy dziecka 2023-05-02, Wtorek

Kampania edukacyjna pod hasłem „Nie bądź atrakcyjny dla kleszczy” ! 2023-05-02, Wtorek

Kampania edukacyjna pod hasłem „Nie bądź atrakcyjny dla kleszczy” !

Uroczyste pożegnanie maturzystów w ZSO nr 1 i CKZiU nr 1 w Raciborzu 2023-05-02, Wtorek

Uroczyste pożegnanie maturzystów w ZSO nr 1 i CKZiU nr 1 w Raciborzu

W piątek 28 kwietnia odbyła się uroczystość Pożegnania Absolwentów, którzy ukończyli naukę w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu oraz w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu.

Program Świadomość Procentuje-zapisy ruszyły 2023-05-02, Wtorek

Program Świadomość Procentuje-zapisy ruszyły

Do 31 maja można zapisać się do III edycji ogólnopolskiego bezpłatnego programu edukacyjnego skierowanego dla dzieci, młodzieży, rodziców oraz nauczycieli.

• « Pierwsza