Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Ostrzeżenie meteorologiczne - oblodzenie.

2012-01-06, Piątek
Nazwa biura: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW - PIB Oddział w Krakowie Zjawisko / stopień zagrożenia: Oblodzenie / 1 Obszar: województwo śląskie Ważność: od godz. 22:00 dnia 06.01.2012 do godz. 09:00 dnia 07.01.2012 Przebieg: Po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem które występowały w ciągu dnia i pierwszej części nocy przy temperaturze powyżej 0°C, nastąpi spadek temperatury powietrza poniżej 0°C. Temperatura minimalna wyniesie od -3°C do -1°C. Spowoduje to zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90% Uwagi Brak.