Powiatowy Urząd Pracy

Nielimitowane środki na wsparcie dla pracodawców 2020-06-03, Środa

Informujemy, że środki finansowe przeznaczone na realizację zadań w ramach Tarczy antykryzysowej są nielimitowane i nabór wniosków jest prowadzony w sposób ciągły. Wszystkie wnioski są realizowane na bieżąco i w dalszym ciągu można starać się o pożyczkę i dofinansowanie do wynagrodzeń.

Realizacja wsparcia dla pracodawców 2020-05-26, Wtorek

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w ramach Tarczy antykryzysowej wypłacił już 10.280.000,00 zł na niskooprocentowane pożyczki dla pracodawców i przedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Rozpatrzono pozytywnie 2056 wniosków.

Realizacja wsparcia dla pracodawców 2020-05-15, Piątek

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w ramach Tarczy antykryzysowej wypłacił już 6.405.000,00 zł na niskooprocentowane pożyczki dla pracodawców i przedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Rozpatrzono pozytywnie 1281 wniosków.

Realizacja wsparcia dla pracodawców 2020-05-08, Piątek

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w ramach Tarczy antykryzysowej wypłacił już 3.000.000,00 zł na niskooprocentowane pożyczki dla pracodawców i przedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Rozpatrzono pozytywnie 600 wniosków.

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu uruchomił nabór wniosków dla przedsiębiorców 2020-04-17, Piątek

W ramach uruchomienia Rządowej Tarczy Antykryzysowej dla przedsiębiorców od wczoraj (16.04.2020) Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu rozpoczął przyjmowanie wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wypłacił pierwsze środków w ramach tzw.Tarczy Antykryzysowej 2020-04-04, Sobota

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu już wypłacił pierwsze środki w ramach nowowprowadzonych instrumentów pomocowych dla przedsiębiorców z tzw. „Tarczy Antykryzysowej”.

Środki Europejskiego Funduszu Społecznego na dofinansowanie studiów podyplomowych dla osób bezrobotnych 2019-08-14, Środa

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu informuje, iż w dalszym ciągu dysponuje środkami Europejskiego Funduszu Społecznego na dofinansowanie studiów podyplomowych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie.

Powiatowy Urząd Pracy będzie otwarty w sobotę 15 grudnia 2018-12-06, Czwartek

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu będzie nieczynny w poniedziałek 24 grudnia br. W zamian urząd będzie pracował 15 grudnia (sobota) w godzinach od 7.00 do 15.00.

Klub Integracji Społecznej od maja w Raciborzu 2016-04-26, Wtorek

Stowarzyszenie PERSONA w Raciborzu wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Raciborzu oraz Firmą NADAM z Krakowa podpisało porozumienie dotyczące uruchomienia Klubu Integracji Społecznej w Raciborzu. Utworzenie oraz działalność KIS jest dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Projekt będzie realizowany od 1 maja 2016 r. do 30 kwietnia 2018 r.

320 tys. zł z Rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej 2015-06-19, Piątek

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu informuje, że otrzymał środki z Rezerwy Ministra przeznaczone na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w wieku 30 - 50 lat.