Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

NOWY VIDEOKOLONOSKOP DZIĘKI WSPARCIU FUNDACJI NA RZECZ SZPITALA 2023-06-16, Piątek

NOWY VIDEOKOLONOSKOP DZIĘKI WSPARCIU FUNDACJI NA RZECZ SZPITALA

Po rozliczeniu, w pierwszych miesiącach bieżącego roku, zakupu stanowiska do resuscytacji za 51 296,76 zł oraz kardiotokografu wartego 35 000,00 zł, Fundacja przekazała Szpitalowi Rejonowemu w Raciborzu darowiznę w kwocie 62 000,00 zł na zakup videokolonoskopu na doposażenie Pracowni Endoskopii.

Przypominamy o możliwości rozliczenia PIT-u! 2023-03-07, Wtorek

Przypominamy o możliwości rozliczenia PIT-u!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu raciborskiego, Starostwo Powiatowe w Raciborzu we współpracy z Zarządem Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu, informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w okresie od dnia 21.02.2023 r. do dnia 20.04.2023 r. umożliwia darczyńcom Fundacji, będącymi osobami fizycznymi, skorzystanie z bezpłatnej pomocy w wypełnianiu formularza PIT-37 za 2022 rok.

Szpital i Fundacja wspólnie prowadzą program "Postaw na Zdrowie" 2023-02-16, Czwartek

Szpital i Fundacja wspólnie prowadzą program "Postaw na Zdrowie"

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu oraz Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu prowadzą program pn. „Postaw na Zdrowie”.

ROZLICZ PIT z Fundacją na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu 2023-02-08, Środa

ROZLICZ PIT z Fundacją na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Dobrze wykorzystany 1% 2023-02-08, Środa

Dobrze wykorzystany 1%

Tu mieszkamy, pracujemy, wychowujemy dzieci, mamy rodzinę i przyjaciół, leczymy się, dbamy o kondycję, rozwijamy swoje pasje i spędzamy większość wolnego czasu, dlatego... ...zachęcamy, by 1,5% podatku zostawić właśnie w powiecie raciborskim.

Zaproszenie do współpracy w Zarządzie Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu 2021-09-15, Środa

Starosta Raciborski, działając w imieniu Zgromadzenia Fundatorów Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu, zaprasza do współpracy osoby chętne do podjęcia działalności w Zarządzie Fundacji.

Kolejny sprzęt przekazany przez Fundację do raciborskiej lecznicy 2021-03-03, Środa

Kolejny sprzęt przekazany przez Fundację do raciborskiej lecznicy

Wczoraj, 2 marca br. Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu przekazała nieodpłatnie Szpitalowi Rejonowemu w Raciborzu Ampularium na 160 ampułek – szt. 2, o wartości 540,0 zł (brutto). Ampularia przeznaczone są dla zespołów wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego w Raciborzu.

Fundacja na rzecz Szpitala pomoże w wypełnieniu PIT 2021-02-24, Środa

Fundacja na rzecz Szpitala pomoże w wypełnieniu PIT

Starostwo Powiatowe w Raciborzu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Powiatu Raciborskiego, we współpracy z Zarządem Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu, informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w okresie od dnia 02.03.2021 r. do dnia 23.04.2021 r. umożliwia swoim darczyńcom, będącym osobami fizycznymi, skorzystanie z bezpłatnej pomocy w wypełnianiu formularza PIT-37 za 2020 rok.

Fundacja wstrzymała udzielanie pomocy w wypełnianiu PIT 2020-03-16, Poniedziałek

Fundacja wstrzymała udzielanie pomocy w wypełnianiu PIT

Ze względu na wprowadzone środki ograniczające możliwości rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Zarząd Fundacji na Rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu wstrzymuje bezpłatną pomoc w wypełnianiu druków zeznań podatkowych dla darczyńców Fundacji.

Darczyńco Fundacji! Umów się telefonicznie na rozliczenie PIT 2020-03-12, Czwartek

Darczyńco Fundacji! Umów się telefonicznie na rozliczenie PIT

Wzorem lat ubiegłych w dniach od 13.02.2020 r. do 23.04.2020 r. Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu umożliwia swoim darczyńcom, będącym osobami fizycznymi, skorzystanie z bezpłatnego wypełnienia formularza PIT.