Powiat

Kolejne drogi powiatowe do remontu! 2022-09-23, Piątek

Kolejne drogi powiatowe do remontu!

Starosta Grzegorz Swoboda podpisał dzisiaj z Wykonawcami umowy na remonty dróg powiatowych w Bojanowie i Dolędzinie.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie 2022-09-21, Środa

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie: „Przeprowadzenie w roku 2022 programu psychologiczno – terapeutycznego dla osób stosujących przemoc w rodzinie.”.

Umowy na remont dróg w Kobyli i Łańcach podpisane ! 2022-09-21, Środa

Umowy na remont dróg w Kobyli i Łańcach podpisane !

Drodzy mieszkańcy to dla was remontujemy kolejne odcinki dróg w powiecie raciborskim.

Remont drogi powiatowej w Czerwięcicach 2022-09-21, Środa

Remont drogi powiatowej w Czerwięcicach

Z nadzieją spoglądamy w przyszłość ciesząc się z tego, że wkrótce będziemy jeździć kolejną wyremontowaną i bezpieczną drogą w powiecie raciborskim!

Konwent Powiatów Województwa Śląskiego 2022-09-21, Środa

Konwent Powiatów Województwa Śląskiego

Dziś w siedzibie Centrum Kultury Śląskiej w Powiecie Tarnogórskim rozpoczął się Konwent Powiatów Województwa Śląskiego.

Kolejne drogi powiatowe do modernizacji! 2022-09-20, Wtorek

Kolejne drogi powiatowe do modernizacji!

Powiat to przede wszystkim jego mieszkańcy. Dlatego tak istotną rzeczą są inwestycje. Realizacje kolejnych projektów przynoszą wymierne korzyści i poprawiają jakość życia nas wszystkich. To dobra współpraca z włodarzami gmin stoi u podstaw skutecznej realizacji wyznaczonych celów.

Młodzież przyszłością naszego powiatu - nagrody starosty dla najzdolniejszych uczniów 2022-09-19, Poniedziałek

Młodzież przyszłością naszego powiatu - nagrody starosty dla najzdolniejszych uczniów

Dzisiaj starosta raciborski Grzegorz Swoboda oraz wicestarosta Marek Kurpis wręczyli nagrody starosty dla najzdolniejszych uczniów i sportowców szkół dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski, wg osiągnięć w minionym roku szkolnym.

Konsultacje regulaminu określającego niektóre zasady wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych Powiatu Raciborskiego 2022-09-16, Piątek

Konsultacje regulaminu określającego niektóre zasady wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych Powiatu Raciborskiego

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie zmiany uchwały dotyczącej regulaminu określającego niektóre zasady wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych.

29. edycja akcji „Sprzątanie Świata - Polska 2022” 2022-09-15, Czwartek

29. edycja akcji „Sprzątanie Świata - Polska 2022”

W tym roku 29 edycja akcji „Sprzątanie Świata - Polska 2022” przebiega pod hasłem przewodnim „Wszystkie śmieci są nasze”. Jej finał planowany jest w dniach od 16 do 18 września.

Darmowe przejazdy autobusami PKS w ramach obchodów „Dnia bez Samochodu” 2022-09-15, Czwartek

Darmowe przejazdy autobusami PKS w ramach obchodów „Dnia bez Samochodu”

Powiat Raciborski jako organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, że w dniu 22 września 2022 r. w ramach obchodzonego „Dnia bez Samochodu” wprowadzone zostaną darmowe przejazdy autobusami na 15 liniach w komunikacji powiatowo – gminnej.

początek strony