Całodobowa opieka lekarska dla mieszkańców powiatu raciborskiego...

2006-01-03, Wtorek

Usługi świadczone są dla mieszkańców powiatu raciborskiego korzystających z porad lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (lekarza rodzinnego) w:

- NZOZ "TWOJE ZDROWIE" Podstawowa Opieka Zdrowotna s.c. (Krzanowice, ul. Kolejowa 10),
- NZOZ "Twój Lekarz" s.c. (Racibórz ul. Bielska 2a),
- "PANACEUM" Praktyka Lekarza Rodzinnego s.c. (Racibórz, ul. Wojska Polskiego 3),
- NZOZ Lecznica im. Św. Łazarza (Racibórz, ul. Czekoladowa 7),
- NZOZ Centrum Medyczne ESKULAP sp. z o.o. (Racibórz, ul. Kolejowa 19 a),
- NZOZ "MEDICUS" s.c. (Racibórz, ul. Piastowska 29),
- Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "AMICUS-MED" sp. z o.o. (Kuźnia Raciborska, ul. Klasztorna 9 B).

Dyżury pełnione są od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 oraz całodobowo w soboty, niedziele i święta.

KONTAKT - NZOZ "MAWO-MED":
Opieka ambulatoryjna - tel. 032 414 71 65
Opieka wyjazdowa - tel. 032 419 11 93

Dla pozostałych mieszkańców powiatu usługi te świadczone są przez NZOZ "Centrum Zdrowia" Spółka z o.o. w Raciborzu przy ul. Ocickiej 51, tel. 032 415 48 30. Dyżury pełnione są również od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 oraz całodobowo w soboty, niedziele i święta.