Wiemy, kto pracuje bezpiecznie w Rudniku

2015-12-04, Piątek

Wczoraj, 3 grudnia 2015 r. w Gminnym Centrum Informacji w Rudniku, odbył się konkurs pn.: „Pracuj bezpiecznie”.

Podczas konkursu uczestnicy rozwiązywali test zawierający pytania z zakresu bezpieczeństwa i higieny przy pracy rolniczej oraz ochrony środowiska. W konkursie wzięło udział 13 przedstawicieli sołectw gminy Rudnik.

Zwycięzcą konkursu został Mirosław Kuźniar z Rudnika. Drugie miejsce zajął Sebastian Mikołajczyk z Brzeźnicy a trzecie miejsce Karina Lassak z Szonowic. Wyróżnienia otrzymali: Adrian Weiser (Rudnik), Karina Pendziałek (Gamów), Erwin Krybus (Brzeźnica).

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki, których fundatorami byli: Gmina Rudnik, Powiat Raciborski, Państwowa Inspekcja Pracy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.