Wyróżnienie oraz nagroda dla Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu

2016-02-02, Wtorek

Stanisław  Szwed sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej wręczył wyróżnienia 15 powiatowym urzędom pracy w Polsce, które uzyskały najlepsze wyniki w ogólnopolskim Badaniu Satysfakcji Klientów Urzędów Pracy. Nagrody zostały wręczone 27 stycznia, podczas uroczystości z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie.

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu, Dyrektor Mirosław Ruszkiewicz odebrał wyróżnienie za uzyskanie najwyższej oceny z obsługi klientów powiatowych urzędów pracy w województwie śląskim oraz nagrodę za zajęcie II miejsca w kraju za obsługę klientów w pierwszym ogólnopolskim Badaniu Satysfakcji Klientów Urzędów Pracy.

Nagroda, jak i wyróżnienie jest tym cenniejsze, bo przyznane przez samych klientów korzystających na co dzień z usług Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu.

Pierwsze ogólnopolskie Badanie Satysfakcji Klienta zostało przeprowadzone na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ubiegłym roku. Badanie zostało przeprowadzone przez ankieterów, spośród klientów powiatowego urzędu pracy: osób bezrobotnych, poszukujących pracy, jak również pracodawców.

Na uroczystościach województwo śląskie reprezentował Grzegorz Sikorski Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w badaniu, a w szczególności tym, którzy pozytywnie ocenili naszą pracę, zaangażowanie oraz wysoką jakość świadczonych usług.”

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu