ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ (18.-24.04.2005)

2005-04-18, Poniedziałek

Poniedziałek, 18.04.2005 r.

Godz. 13.00 Posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Prorodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnych oraz Bezpieczeństwa Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Tematem posiedzenia będzie przeciwdziałanie patologiom wśród młodzieży oraz przebieg inwestycji budowy Szpitala Miejskiego w Raciborzu. Ponadto członkowie komisji zapoznają się z informacją na temat bieżącej działalności Szpitala Rejonowego w Raciborzu. Omówione zostaną także materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 26.04.br.

Wtorek, 19.04.2005 r.

Godz. 08.00 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Godz. 12.00 Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Tematem posiedzenia będzie analiza zakresu obowiązków pracowników Referatu Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu w oparciu o przechowywaną dokumentację w referacie. Ponadto omówione zostaną materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 26.04.br.

Środa, 20.04.2005 r.

Godz. 09.30 Wyjazdowe posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Nadleśnictwo Rudy Raciborskie
Tematem wyjazdowego posiedzenia komisji będzie gospodarka leśna na terenie powiatu raciborskiego. Ponadto omówione zostaną materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 26.04.br.

Godz. 13.00 Olimpiada języka niemieckiego
Miejsce: Dom Katechetyczny Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu (ul. Warszawska)
Organizatorem olimpiady jest Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców Województwa Śląskiego w Raciborzu. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek.

Czwartek, 21.04.2005 r.

Godz. 13.00 Olimpiada języka niemieckiego

Godz. 14.00 Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Współpracy z Zagranicą Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Tematem posiedzenia będzie inwestycja budowy zbiornika "Racibórz Dolny" - stan prawny terenów przeznaczonych pod budowę zbiornika, zabezpieczenie finansów na realizację inwestycji. Ponadto omówione zostaną materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 26.04.br.