Zapowiedzi wydarzeń (29.09.-05.10.2003)

2003-09-29, Poniedziałek
Wtorek, 30.09.2003 r. Godz. 13.00 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Godz. 15.00 XII sesja Rady Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Środa, 01.10.2003 r. Godz. 14.00 Sesja Rady Miasta Racibórz Miejsce: Urząd Miasta Racibórz Jednym z tematów, jakimi zajmą się radni Rady Miasta Racibórz jest podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii o wprowadzeniu zmian w strukturze organizacyjnej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr Józefa Rostka w Raciborzu związanych z przeniesieniem działalności z obiektu przy ulicy Bema 5 oraz ulicy Głubczyckiej 57 do obiektów przy ulicy Gamowskiej 3. Na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miasta Racibórz Tadeusza Wojnara, w posiedzeniu udział wezmą etatowi członkowie Zarządu Powiatu Raciborskiego i Dyrektor Szpitala Rejonowego w Raciborzu. Godz. 18.00 Powiatowa Inauguracja Roku Kulturalnego – wręczenie nagród Starosty Raciborskiego w dziedzinie kultury Miejsce: Dom Kultury „Strzecha” w Raciborzu (ul. Londzina) Tradycyjnie już na początku października odbywa się Powiatowa Inauguracja Roku Kulturalnego, podczas której Starosta Raciborski uhonorowuje swoimi nagrodami w dziedzinie kultury animatorów kultury powiatu raciborskiego. W tym roku nagrody Starosty Raciborskiego otrzymają: Maria Wojtczak (za twórczość literacką), ks. Jan Rosiek (za ochronę dóbr kultury) i Piotr Libera (za upowszechnianie twórczości artystycznej – muzyki). Uroczystość uświetni spektakl w wykonaniu teatru „Agrafka” z Raciborskiego Centrum Kultury. Czwartek, 02.10.2003 r. Godz. 15.00 Dyżur radnych Rady Powiatu Raciborskiego – Krystyna Słotwińska Miejsce: Biuro Rady Powiatu – Starostwo Powiatowe w Raciborzu (ul. Klasztorna 6), pok. nr 23 Tym razem mieszkańcy powiatu raciborskiego mogą się spotkać z radną Krystyną Słotwińską, która pełnić będzie swój dyżur w godz. od 15.00 do 16.00 w Biurze Rady Powiatu.