Zatrudnienie dyrektora DPS Złota Jesień na zastępstwo

2016-07-27, Środa

Dziś Zarząd powiatu podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia dyrektora Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Raciborzu w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy.

Od 28 lipca 2016 r. na czas określony obejmujący okres usprawiedliwionej nieobecności dyrektora DPS „Złota Jesień” w Raciborzu pani Jolanty Rabczuk  na stanowisko dyrektora zatrudniona została pani Małgorzata Krawczyńska.

Pani Krawczyńska posiada kwalifikacje i spełnia wymagania niezbędne do zatrudnienia na stanowisku dyrektora domu pomocy społecznej. Dotychczas pracowała w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Raciborzu na stanowisku kierownika Działu Pomocy Rodzinie i Dziecku.

Zatrudnienie na zastępstwo umożliwi bieżące i prawidłowe funkcjonowanie placówki.

Także dzisiaj w godzinach popołudniowych wicestarosta Marek Kurpis dokonał oficjalnego wprowadzenia dyrektora do placówki. Odbyły się także spotkania z kierownictwem i pracownikami DPS-u. Na jutro zaplanowano spotkanie z Radą Mieszkańców.