Autostrada Nowych Możliwości - dotacje dla firm w latach 2007-2013 - bezpłatne szkolenia

2008-12-30, Wtorek

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach informuje o realizacji projektu "Autostrada Nowych Możliwości – dotacje dla firm w latach 2007-2013" realizowanego w ramach konkursu dotacji na działania informacyjne i promocyjne o funduszach europejskich organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przede wszystkim upowszechnianie informacji o możliwościach finansowania projektów ze środków funduszy strukturalnych oraz podniesienie świadomości n temat korzyści związanych z funduszami UE.
Cel ten będzie realizowany poprzez organizację bezpłatnych sesji informacyjnych na obszarze województw: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i śląskiego. Uczestnicy sesji otrzymają bezpłatne publikacje na temat dotacji UE dla przedsiębiorstw oraz dostęp do narzędzi internetowych, które ułatwią im poruszanie się w tematyce dotacji Unii Europejskiej i pomogą w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej do wybranego programu.

Więcej informacji tutaj.