Gala Jubileuszowa z okazji 15-lecia zespołu Miraż

2009-09-16, Środa

18 września br. (piątek) o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury "Strzecha" odbędzie się Gala Jubileuszowa z okazji 15 - lecia istnienia zespołu wokalnego MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Patronat honorowy nad obchodami Jubileuszu objął Starosta Raciborski – Adam Hajduk.

W programie Gali przewidziany jest występ byłych i obecnych członków zespołu przy akompaniamencie Big Bandu pod dyrekcją Lothara Dziwokiego. Koncert poprowadzi m. in. Leszek Wójtowicz – artysta, bard "Piwnicy pod Baranami" w Krakowie, natomiast koncert wyreżyserowany zostanie przez Waldemara Patlewicza – z TVP Katowice.

Patronat medialny: Portal nowiny.pl, Nowiny Raciborskie, Raciborska Telewizja Kablowa, TVP Katowice, Radio 90, Portal naszraciborz.pl; Raciborski Portal Internetowy, Gazeta – Informator Raciborski.

Sponsorzy Gali: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Urząd Miasta Racibórz, Rafako S.A., Castorama, Bank Spółdzielczy w Raciborzu, Apteka ABC Auchan, Staltech, Elmarko – bud, Hurtownia elektryczna EL – BIS, Baterex, Hotel POLONIA, Dartour – usługi przewozowe.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc wstęp na koncert tylko za okazaniem zaproszenia.