Międzynarodowe warsztaty tańca towarzyskiego w Raciborzu

2008-09-29, Poniedziałek

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaprasza na Finał Międzynarodowych Warsztatów Tańca Towarzyskiego dla dzieci, w których udział wezmą dzieci ze Szkoły Podstawowej St Mary`s Primary School z Hrabstwa Wrexham oraz wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Warsztaty są m.in. efektem współpracy w ramach partnerstwa Powiatu Raciborskiego i Hrabstwa Wrexham. Zajęcia odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, placówce oświatowo – wychowawczej, dla której organem prowadzącym jest Powiat.

Goście z Walii przebywać będą w Raciborzu w dniach od 01 do 06 października br. Poza uczestnictwem w warsztatach będą również gośćmi m.in. Szkoły Podstawowej nr 18 w Raciborzu oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu.

Finał warsztatów odbędzie się 5 października br. w sali gimnastycznej SP nr 18 w Raciborzu przy ulicy Ocickiej 52. Początek godzina 17.00.
Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.