Po raz kolejny I miejsce wśród Powiatów w Polsce!

2024-02-20, Wtorek
 Po raz kolejny I miejsce wśród Powiatów w Polsce!
Z wielką przyjemnością informujemy, że po raz trzeci z rzędu Powiat Raciborski został Liderem wśród powiatów w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w kategorii „Powiaty do 120 tys. mieszkańców”. Powiat Raciborski zdobył 1 MIEJSCE, a tym samym honorowy tytuł „DOBRY POLSKI SAMORZĄD 2023”. Powiat Raciborski otrzymał również prestiżowy tytuł ,,SUPER POWIAT 2023”.

Ogólnopolski Ranking Powiatów i Miast na prawach powiatu to bezpłatny Ranking prowadzony przez Związek Powiatów Polskich od 2003 roku.

Powiat Raciborski od 2020 roku jest w ścisłej czołówce rankingu, dzięki czemu w tym roku nadano również wyróżnienie ,,SAMORZĄDOWY LIDER NAJDŁUŻSZEJ KADENCJI 25-LECIA”

2020 – IV miejsce,
2021- I miejsce,
2022 – I miejsce,