Polsko-Czeski Targ Rozmaitości - JARMARK na GRANICY

2009-04-29, Środa

Gmina Krzyżanowice i Gmina Šilheřovice zapraszają na Polsko-Czeski Targ Rozmaitości JARMARK NA GRANICY 10 maja br. na terenie starego przejścia granicznego Chałupki – Bohumín.

Tegoroczny Jarmark będzie połączeniem targu staroci z targiem artystyczno-twórczym. Zapraszamy kolekcjonerów, rzemieślników, hobbystów, artystów, osoby zajmujące się rękodziełem – profesjonalistów i amatorów – wszystkich tych, którzy chcą coś sprzedać, kupić, zamienić.

Jeśli masz w domu niepotrzebne rzeczy – przynieś je na Jarmark – być może ktoś szuka właśnie takich "skarbów".

Szukasz nietuzinkowych gadżetów, naczyń, ubrań, zabawek, książek, sprzętów AGD czy RTV, dekoracji, biżuterii i innych – przyjdź! Być może właśnie na Jarmarku znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, w dodatku w atrakcyjnej cenie.

8.00 Rozpoczęcie Jarmarku
12.00 Oficjalne otwarcie Jarmarku przez przedstawicieli gmin partnerskich
12.00-16.00 Warsztaty rękodzieła, m. in. - malarstwa, kowalstwa, garncarstwa i koronkarstwa.
12.-17.00 Występy artystyczne polskich i czeskich wykonawców
18.00 Zabawa taneczna w ramach obchodów Dni Chałupek

Udział w jarmarku jest bezpłatny.

Informacje i zgłoszenia (do 6 maja br.):
Urząd Gminy Krzyżanowice, ul. Główna 5, 47-450 Krzyżanowice tel. 032 4194050 w. 146, 131, e-mail: [email protected]

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa Przekraczamy granice.