Projekt systemowy pt. Nauka drogą do sukcesu na Śląsku - II edycja

2009-09-21, Poniedziałek

Informujemy, iż w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 9.1.3 "Pomoc stypendialna dla uczniów szczególnie uzdolnionych"- "Nauka drogą do sukcesu na Śląsku" wyznaczony został termin naboru stypendystów od 17 września br. do 16 października br.

Projekt zakłada objęcie wsparciem stypendialnym uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, szczególnie uzdolnionych, zwłaszcza w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych, których niekorzystna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.

Jednocześnie informujemy, iż kompletne wnioski składać należy w organie prowadzącym szkołę /placówkę.
Regulamin przyznawania stypendiów wraz z niezbędnymi załącznikami został umieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej tut. Starostwa www.bip.powiatraciborski.pl (zakładka: Program Stypendialny dla uczniów na lata 2008-2015).

Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu pod nr tel. 032 45 97 306.