Szkolenie dla rolników dot. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

2009-02-23, Poniedziałek

Powiat Raciborski organizuje szkolenie dla rolników w zakresie dostępu do informacji o zasadach udziału oraz procedurze ubiegania się o dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Szkolenie odbędzie się 5 marca br. o godz. 1200 w siedzibie Towarzystwa Gimnastycznego "SOKÓŁ", przy ul. Klasztornej 9 w Raciborzu.

Na wykładzie omówione zostaną działania z zakresu: "Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowania w kierunku działalności nierolniczej". Prowadzącymi szkolenie będą przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddziału Regionalnego w Częstochowie.

Wyrażamy nadzieję, iż realizacja szkolenia ułatwi potencjalnym beneficjentom udział w PROW oraz pozwoli na realizację przedsięwzięć przyczyniających się do zrównoważonego rozwoju społeczno – gospodarczego obszarów wiejskich.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres organizatora:

Starostwo Powiatowe w Raciborzu,
Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa,