UWAGA - zmiany w organizacji ruchu na ul. Ocickiej

2023-10-30, Poniedziałek
Znicz
Zarządca drogi powiatowej – ulicy Ocickiej w Raciborzu - informuje, że w dniu 1 listopada 2023 r. tj. w dzień Wszystkich Świętych nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarza „Jeruzalem”.

Ulica Ocicka na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 45 czyli od ulic Starowieskiej / Jana Pawła II  aż do skrzyżowania z ul. Koszalińską zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Na odcinku tym dopuszczony będzie tylko ruch jednokierunkowy autobusów oraz pojazdów przewożących osoby niepełnosprawne (po okazaniu wymaganych dokumentów).

Na okoliczność listopadowego święta Miasto Racibórz uruchamia dodatkową bezpłatną linię autobusową. Autobusy Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. linią Nr J będą dowozić na ten cmentarz.

Nie przewiduje się ograniczeń w ruchu pieszym.

Nad bezpieczeństwem ruchu drogowego w rejonie cmentarza Jeruzalem i innych cmentarzy czuwać będą funkcjonariusze Policji oraz Straży Miejskiej.

W dniu 31 października, oraz 2 listopada ruch na ulicy Ocickiej w Raciborzu odbywać się będzie bez zmian.