Z wesołą nowiną... - konkurs na interpretację kolęd tradycyjnych

2008-12-04, Czwartek

Informujemy, że ze względów organizacyjnych konkurs na interpretację kolęd tradycyjnych dla dzieci i młodzieży Powiatu Raciborskiego pn. "Z wesołą nowiną..." odbywać się będzie w dniach:
- 08 grudnia - przedszkola - początek godzina 9:30,
- 11 grudnia - szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne - początek godzina 9:30.

Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Raciborski – Adam Hajduk. Patronat medialny: Nowiny Raciborskie, Portal nowiny.pl, Raciborski Portal Internetowy, Gazeta – Informator Raciborski, Raciborska Telewizja Kablowa oraz Radio 90.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 stycznia 2009 r. podczas Koncertu Kolęd Tradycyjnych i Pastorałek zespołu wokalnego MIRAŻ w Kościele p.w. Św. Paschalisa w Raciborzu – Płoni. Jedną z nagród będzie występ podczas w/w koncertu obok takich wykonawców jak Anna Wyszkoni oraz innych – znanych – byłych i obecnych członków zespołu wokalnego MIRAŻ.