Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
  • « Pierwsza

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 20 listopada br (środa) ze względu na poziom pyłu zawieszonego (stężenia dobowe) jakość powietrza m.in. w powiecie raciborskim będzie dostateczna i zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 15 listopada 2019 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie dostateczna i zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 23.10.2019 r. jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskiego ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego będzie dostateczna i zła.

Ostrzeżenie meteorologiczne - silne burze

Na dzisiejsze popołudnie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat ostrzegawczy dla województwa śląskiego o możliwości wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm oraz porywami wiatru do 100km/h, lokalnie do 115 km/h.

Indywidualna ochrona przed komarami w domu i ogrodzie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Raciborzu udostępnił ulotkę informującą o sposobach ochrony przed komarami w najbliższym otoczeniu człowieka.

Bezpieczne wakacje 2019

Wraz z końcem roku szkolnego na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się akcja "Bezpieczne wakacje 2019", która potrwa do 2 września 2019 r.

Niebezpieczne upały

W najbliższych dniach słupki termometrów mają przekroczyć 30 stopni Celsjusza. Tak wysokim temperaturom mogą towarzyszyć również burze z silnymi opadami i porywistym wiatrem.

Zła jakość powiatrza

Dzisiaj (1 lutego) ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskioego będzie zła.

Bardzo zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzisiaj (tj. 31 stycznia) ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, spodziewana jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskioego będzie bardzo zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzisiaj (22 stycznia) ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, spodziewana jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskioego będzie zła.

• « Pierwsza