Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Dobrze wykorzystany 1%

2023-02-08, Środa

Tu mieszkamy, pracujemy, wychowujemy dzieci, mamy rodzinę i przyjaciół, leczymy się, dbamy o kondycję, rozwijamy swoje pasje i spędzamy większość wolnego czasu, dlatego...

...zachęcamy, by 1,5% podatku zostawić właśnie w powiecie raciborskim.

Szczególną uwagę zwracamy również na ratowanie życia oraz zdrowia czyli na osoby potrzebujące pomocy z naszego najbliższego otoczenia a także na Fundację na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu, która dzięki tym środkom regularnie wyposaża lecznicę w niezbędny sprzęt i aparaturę medyczną.

W ramach przekazanego 1 % w ubiegłych latach na Fundację udało się zakupić sprzęty, które posłużą na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym w Raciborzu:

Stanowisko do resuscytacji Resuscitaire,
Kardiotokograf.