Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Fundacja na rzecz Szpitala pomoże w wypełnieniu PIT

2021-02-24, Środa

Starostwo Powiatowe w Raciborzu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Powiatu Raciborskiego, we współpracy z Zarządem Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu, informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w okresie od dnia 02.03.2021 r. do dnia 23.04.2021 r. umożliwia swoim darczyńcom, będącym osobami fizycznymi, skorzystanie z bezpłatnej pomocy w wypełnianiu formularza PIT-37 za 2020 rok.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju nie jest możliwy bezpośredni kontak z osobą pomagającą w rozliczeniu.

Dokumenty będzie można składać codzienne w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Raciborzu w skrzynce podawczej, która będzie się znajdowała w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4.

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku za 2020 r. oraz PIT za rok 2019 wraz z załączonym numerem telefonu kontaktowego powinny znajdować się w zaklejonej kopercie z napisem "PIT".

Obiór dokumentów obywać się będzie po wcześniejszym telefonie z informacją o terminie i miejscu odbioru dokumentów.