Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Kolejny sprzęt przekazany przez Fundację do raciborskiej lecznicy

2021-03-03, Środa
Dwa ampularia na 160 ampułek każdy, przekazane do Szpitala Rejonowego w Raciborzu, autor: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Wczoraj, 2 marca br. Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu przekazała nieodpłatnie Szpitalowi Rejonowemu w Raciborzu Ampularium na 160 ampułek – szt. 2, o wartości 540,0 zł (brutto). Ampularia przeznaczone są dla zespołów wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego w Raciborzu.

Jest to druga partia sprzętu, którego zakup został sfinansowany ze środków pozyskanych przez Fundację w ramach zbiórki publicznej prowadzonej na terenie hipermarketu Auchan w Raciborzu, w czasie której pozyskano łącznie 1 219,89 zł.

Fundatorzy oraz Zarząd Fundacji dziękują Dyrektorowi Auchan w Raciborzu za umożliwienie przeprowadzenia zbiorki na terenie hipermarketu.