Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Przekaż 1% swojego podatku Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

2020-02-27, Czwartek

Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu, podobnie jak w latach ubiegłych umożliwi swoim darczyńcom udzielenie pomocy przy rozliczaniu podatku dochodowego za 2019 rok.

Przyjmowanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia podatku oraz wydawanie wypełnionych druków PIT-37 i PIT-0 trwa od 13 lutego do 23 kwietnia br., w każdy:
- wtorek w godzinach od 1000 do 1600
- czwartek w godzinach od 800 do 1400,
w budynku „B” Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Okrzei 4, pokój 101 – I piętro.

Przypomnijmy, że obecnie Fundacja prowadzi zbiórkę pieniędzy do skarbony stacjonarnej ustawionej na terenie hipermarketu Auchan. Zbiorka potrwa do 31 marca br., środki pozyskane w czasie zbiorki zostaną przeznaczone na zakup drobnego sprzętu dla Pogotowia Ratunkowego Szpital.

Od momentu swojego powstania Fundacja przekazała nieodpłatnie raciborskiej lecznicy aparaturę i sprzęt medyczny o łącznej wartości 945 762,00 zł.