Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Zaproszenie do współpracy w Zarządzie Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

2021-09-15, Środa

Starosta Raciborski, działając w imieniu Zgromadzenia Fundatorów Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu, zaprasza do współpracy osoby chętne do podjęcia działalności w Zarządzie Fundacji. Działalność Zarządu powinna być  nakierowana na pozyskiwaniu środków finansowych dostępnych dla organizacji pozarządowych w ramach różnego rodzaju funduszy celowych, darowizn osób prawnych i fizycznych oraz oczywiście wpłat 1% od podatku dochodowego od osób fizycznych.

Ofertę współpracy można zgłaszać telefonicznie, w terminie do dnia 24.09.2021 r., w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu pod numerem telefonu 32 459 73 47.