14.02.2004: V Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Juniorów o Puchar Starosty Raciborskiego

2004-02-13, Piątek
V Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Juniorów o Puchar Starosty Raciborskiego odbędzie się 14 lutego br. w Kuźni Raciborskiej. Celem turnieju jest popularyzacja i upowszechnianie piłki nożnej wśród młodzieży. W rozgrywkach mogą uczestniczyć 5-osobowe drużyny juniorów, zrzeszone w PZPN lub reprezentacje szkół z terenu powiatu raciborskiego. Uczestnicy walczyć będą o Puchar Starosty Raciborskiego (za zdobycie I miejsca) i nagrody rzeczowe (dla zdobywców miejsc od I do IV). Ponadto w czasie turnieju wybrany zostanie najlepszy bramkarz, król strzelców i zawodnik reprezentujący najlepsze umiejętności techniczne. V Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Juniorów o Puchar Starosty Raciborskiego rozegrany zostanie 14 lutego br. w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej. Początek o godz. 9.00.