początek strony

Powiat

Druga odsłona kampanii informacyjno-edukacyjnej „Gmina z dobra energią!” konsultacje i bezpłatne analizy energetyczne

2019-05-27, Poniedziałek
 
Pomimo iż sezon grzewczy dobiega końca, temat niskiej emisji i smogu nie może zostać zepchnięty na drugi plan. Fatalna jakość powietrza w naszym regionie to poważny problem, który sam się nie rozwiąże. Dlatego wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego, przystępują do kolejnej edycji projektu „Gmina z (dobrą) energią”.

Wszystkich zainteresowanych wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnego punktu konsultacyjnego. Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii ogrzewania, a także zapoznać się z informacjami na temat programu "Czyste powietrze".

Konsultacje na terenie Powiatu Raciborskiego będą prowadzone 4 czerwca w Starostwie Powiatowym w Raciborzu (Plac Okrzei 4, pokój 101) w godzinach od 12.00 do 17.00.

Działanie jest elementem projektu "Gmina z dobrą energią 2" realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Szczegóły dostępne w dołączonych linkach oraz bezpośrednio pod nr telefonu: 732 888 349.

http://gminazenergia.pl/post/ofensywa-antysmogowa-pod-haslem-nie-truj-sasiada-powraca-1
wszystkie