Drużyna OSP Turze zwycięzcą III Halowych Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Starosty Raciborskiego...

2004-03-01, Poniedziałek
Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Turzu (Gm. Kuźnia Raciborska) zwyciężyła w III Halowych Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Starosty Raciborskiego, które odbyły się 28 lutego br. w Kuźni Raciborskiej. W zawodach udział wzięło 11 drużyn jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu raciborskiego. W zawodach uczestniczyły drużyny młodzieżowe do lat 16 jednostek OSP. Uczestnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: ćwiczenia bojowe, bieg sztafetowy, stanowisko węzłów i stanowisko sprzętowe. Pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Turze, drugie – OSP Kuźnia Raciborska, a na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna OSP Ruda. Zwycięzcy pierwszego miejsca odebrali z rąk Starosty Raciborskiego Henryka Siedlaczka jego puchar. Mniejsze puchary Starosty otrzymały także drużyny, które zajęły drugie i trzecie miejsca. III Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Starosty Raciborskiego odbywały się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej.