2004-02-26, Czwartek
III Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Starosty Raciborskiego odbędą się 28 lutego br. w Kuźni Raciborskiej. W zawodach udział weźmie 12 drużyn jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu raciborskiego. W zawodach udział wezmą drużyny młodzieżowe do lat 16 jednostek OSP. Uczestnicy będą rywalizować w czterech konkurencjach: ćwiczenia bojowe, bieg sztafetowy, stanowisko węzłów i stanowisko sprzętowe. Najlepsza drużyna otrzyma Puchar Starosty Raciborskiego. III Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Starosty raciborskiego odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej. Początek o godz. 10.00.