III Raciborskie Targi Edukacyjne...

2004-03-05, Piątek
III Raciborskie Targi Edukacyjne dla absolwentów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, policealnych, pomaturalnych oraz zainteresowanych przeszkoleniem kursowym z terenu powiatu raciborskiego i powiatów sąsiednich odbędą się 12 marca br. w Raciborzu. Tradycyjnie już miejscem targów będzie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Raciborzu przy ul. Jana 14. Celem Raciborskich Targów Edukacyjnych jest przekazanie kompetentnej i rzetelnej informacji na temat kontynuowania nauki przez młodzież powiatu raciborskiego i powiatów sąsiednich w roku szkolnym 2004/2005. To okazja do bezpośredniego zapoznania się z szeroką ofertą edukacyjną szkół i innych placówek oświatowych z terenu Raciborszczyzny, w jednym miejscu i czasie, z możliwością rozmowy z przedstawicielami szkół i placówek. Swoje oferty zaprezentują publiczne i niepubliczne szkoły, placówki oświatowe i ośrodki szkoleniowe kształcące w systemie kursowym, działające na terenie powiatu raciborskiego. Raciborskie Targi Edukacyjne adresowane są do absolwentów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, policealnych, pomaturalnych oraz zainteresowanych przeszkoleniem kursowym z terenu powiatu raciborskiego i powiatów sąsiednich. III Raciborskie Targi Edukacyjne odbędą się 12 marca br. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Raciborzu przy ul. Jana 14, w godzinach od 9.00 do 14.00. Szczegółowe informacje można uzyskać w Poradni – nr tel. 32/415 35 47. Organizatorami targów są: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Raciborzu oraz Referat Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu.