Maciej Wróbel został dziś wprowadzony w funkcję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Raciborzu

2018-06-01, Piątek

Dziś 1 czerwca starosta raciborski oficjalnie przywitał i wprowadził w struktury urzędu Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Raciborzu - Macieja Wróbla. Stanowisko to zostało powierzone w wyniku rozstrzygniętego konkursu nieco wcześniej z uwagi na obowiązujące przepisy. Nie obyło się bez gratulacji i życzeń powodzenia oraz sukcesów w kierowaniu jednostką dla nowo wybranego inspektora.

Maciej Wróbel pochodzi z Raciborza, ma 50 lat. Posiada wykształcenie wyższe oraz ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej. W 2017 r. był związany z samorządem gminnym w Kietrzu, gdzie pełnił funkcję kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Drogownictwa.