Malujemy nasz świat piosenką - drugi etap IV Powiatowego Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych...

2003-11-05, Środa
X Raciborski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Malujemy nasz świat piosenką”, będący drugim etapem IV Powiatowego Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych, odbędzie się w dniach 26.-28.11.br. Zgłoszenia do udziały w festiwalu przyjmowane są jeszcze do 14.11.br. Festiwal Szkolnych Zespołów Artystycznych jest przeglądem całorocznej pracy zespołów artystycznych działających w placówkach oświatowych i instytucjach kultury w następujących kategoriach: teatralnej (kwiecień), tanecznej (kwiecień) i muzycznej (listopad). W festiwalu udział biorą zespoły artystyczne ze szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych. Zasadniczym celem festiwalu jest dokonanie przeglądu i oceny dorobku uczniowskich zespołów artystycznych. Drugi etap Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych (kategoria muzyka – piosenka dziecięca i młodzieżowa) odbywa się w listopadzie, w ramach Raciborskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Malujemy nasz świat piosenką”. Festiwal odbędzie się w dniach 26.-28.11.br. w Raciborskim Centrum Kultury. Przegląd zakończy 28.11.br. Koncert Galowy z udziałem najlepszych wykonawców . Organizatorami festiwalu są: Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Raciborskie Centrum Kultury.