Powiat

Ogłoszenie o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej na realizację zadania publicznego w zakresie promocji zdrowia 2024-09-11, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego informuje o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej – Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego Koło Terenowe przy Szpitalu Rejonowym w Raciborzu na realizację zadania publicznego w zakresie promocji zdrowia pn. „Raciborski Dzień Promocji Zdrowia” wraz z wnioskiem o przyznanie dotacji ze środków publicznych.

Program dobrowolnych szczepień przeciw HPV w szkołach! 2024-09-10, Wtorek

Program dobrowolnych szczepień przeciw HPV w szkołach!

Zagłosuj na Zamek Piastowski w finale konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. 2024-09-05, Czwartek

Zagłosuj na Zamek Piastowski w finale konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. 2024-09-04, Środa

Adaptacja budynku Słodowni i modernizacja Domu Książęcego na centrum turystyczno-historyczne z ekspozycją multimedialną na Zamku Piastowskim w Raciborzu to inwestycja Powiatu Raciborskiego, która znalazła się w finale konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Jest to jedno z 12 wyróżnionych przedsięwzięć w województwie śląskim oraz jedno z 93 w całej Polsce.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu został powołany do grona członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji! 2024-09-03, Wtorek

Ogłoszenie o naborze - Subregion Zachodni! 2024-09-02, Poniedziałek

Ogłoszenie o naborze - Subregion Zachodni!

Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2024/2025! 2024-09-02, Poniedziałek

Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2024/2025!

Dożynkowe Korony! 2024-08-30, Piątek

Dożynkowe Korony!

Zamek Piastowski w Raciborzu ma nowego Dyrektora! 2024-08-27, Wtorek

Zamek Piastowski w Raciborzu ma nowego Dyrektora!

„Senat na Ty" 2024-08-22, Czwartek

„Senat na Ty"