Oficjalne przekazanie nowego samochodu dla Stowarzyszenie na rzecz wspierania osób niepełnosprawnych „DOM” w Raciborzu

2020-10-28, Środa
Przekazanie samochodu dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "DOM" w Raciborzu, autor: Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Powiat Raciborski w ramach dofinansowywanego przez PFRON „Programu wyrównywania różnic między regionami III w obszarze D” pozyskał środki finansowe na realizację przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „DOM” w Raciborzu projektu pn. „Razem łamiemy bariery”.

Otrzymane środki pozwoliły na zakup dziewięcioosobowego mikrobusu marki Volkswagen Caravelle, który jest przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych,  w tym 1 osoby na wózku.

Życzymy szerokiej drogi!