Otwarcie Terenowego Punktu Paszportowego w Raciborzu

2017-07-31, Poniedziałek

Po 4 latach przerwy, mieszkańcy naszego regionu będą mogli na miejscu, w dogodnych warunkach załatwić wszystkie sprawy paszportowe. W dniu dzisiejszym II Wicewojewoda Śląski Mariusz Trepka dokonał oficjalnego otwarcia Terenowego Punktu Paszportowego w Raciborzu.

Od 1 sierpnia br. w Raciborzu będzie można nie tylko złożyć wniosek o wydanie paszportu, ale również odebrać dokument.

Niewątpliwym udogodnieniem jest również fakt, że Punkt Paszportowy w Raciborzu otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Miasta przy ulicy Batorego 8, pomiędzy MZB a Sanepidem.

Z usług Punktu będą mogli korzystać nie tylko mieszkańcy powiatu raciborskiego, ale wszyscy obywatele Polski, bez względu na miejsce zameldowania czy zamieszkania.

Punkt Paszportowy w Raciborzu został udostępnionym przez Miasto Racibórz oraz wyremontowanym i wyposażonym ze środków Powiatu Raciborskiego.