Otwarty konkursu ofert na prowadzenie 6 placówek opiekuńczo - wychowawczych w latach 2021-2025

2020-10-28, Środa
makieta domu i postaci ludzkich wycięta z kolorowego papieru , źródło: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Raciborzu

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkursu ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego z zakresu instytucjonalnej pieczy zastępczej:
„Prowadzenie w okresie od 1 stycznia 2021 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. na terenie powiatu raciborskiego 6 placówek opiekuńczo – wychowawczych, każda dla 14 dzieci”.

Zadanie realizowane będzie w terminie od dnia 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2025 r.

Ofertę na powierzenie do realizacji zadania publicznego należy złożyć w terminie do dnia 18 listopada 2020 r. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4.

Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są na stronie bip.powiatraciborski.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe – Konkursy – Ogłoszenia 2020” lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4 pokój nr 9B.