Pitch Day- Finał projektu pn.: „SZKOŁA MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW”

2018-12-06, Czwartek

Już wkrótce finał projektu pn.: „Szkoła młodych przedsiębiorców”. W piątek -14.12.2018 r., w ramach Pitch Day na Zamku Piastowskim, finaliści projektu, którzy dostali się do dalszego etapu, zaprezentują swoje pomysły biznesowe.

Przypomnijmy, Powiat Raciborski realizuje w/w projekt od września 2018 r. Głównym jego celem było nabycie wiedzy i umiejętności korzystania z narzędzi startupowych oraz ich wprowadzania na rynek. W projekcie uczestniczy 15 nauczycieli ze szkół Powiatu Raciborskiego oraz 93 uczniów. Początkowo nauczyciele uczestniczyli w 5 cyklach warsztatowych, prowadzonych przez ekspertów Startup Academy. Wiedzę zdobytą podczas warsztatów, przekazali swoim uczniom i razem stworzyli projekty pomysłów biznesowych.

W trakcie Pitch Day, najlepsze pomysły biznesowe  zostaną ocenione przez zaproszonych ekspertów z branży przedsiębiorczości. Projekt zakończy się wręczeniem certyfikatów oraz nagród rzeczowych dla wszystkich zespołów.
Wydarzenie finałowe rozpocznie się o godzinie 9:30 na Zamku Piastowskim

Wartość całkowita projektu: 34 751,00 zł
Dofinansowanie przez Narodowy Bank Polski: 14 248,00 zł
Wkład własny Powiatu Raciborskiego: 20 503,00 zł

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Partnerzy finansowi:

Patroni medialni: