Pływacy z Raciborza z sukcesami na zawodach pływackich w Werdohl

2017-09-07, Czwartek
Po raz 13., w ramach partnerstwa Powiatów Raciborskiego i Märkischer Kreis, pływacy z Raciborza dzielnie i z sukcesami walczyli o medale podczas 33. Międzynarodowych Zawodów Pływackich w dniach 2 i 3 września 2017 r. w Werdohl. Ostatecznie, drużynowo zajęli 2. miejsce w stawce 29 klubów.

Zawody, które tradycyjnie odbywają się w pierwszy weekend września, w bieżącym roku wpisały się również w obchody jubileuszu 25 – lecia współpracy między Elbe Elster i Märkischer Kreis, wobec czego w niedzielę na basenie w Werdohl pojawiły się oficjalne delegacje z trzech partnerskich samorządów. Powiat raciborski reprezentował starosta Ryszard Winiarski.
Wcześniej, 1 września, młodzież uczestniczyła w wycieczce do Kolonii.  Wyjazd był współfinansowany przez powiat raciborski.

Serdecznie gratulujemy dobrych wyników, a szczególnie uzyskanych rekordów życiowych.
Tabela wyników oraz protokół zawodów znajdują się w tabeli poniżej.

Fot.: Powiat Raciborski, G. Kłoda, S. Szwed.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/pg/Powiat-raciborski

Kategoria: Powiązane pliki [ 2 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
protokol_zawodow.pdf protokol_zawodow.pdf 17-09-07 12:29 1.25MB protokol_zawodow.pdf pobierz