Podziękowania dla Ewy Konopnickiej na sierpniowej sesji

2018-08-28, Wtorek

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Raciborskiego starosta Ryszard Winiarski oraz przewodniczący rady Adam Wajda w imieniu własnym i radnych podziękowali Ewie Konopnickiej za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu. Była już dyrektor placówki także podziękowała radzie i współpracownikom za wspólnie przepracowane lata. Swoim doświadczeniem i wiedzą chce dalej służyć szkole jako nauczyciel.

Jeszcze przed wakacjami Zarząd Powiatu Raciborskiego przeprowadził konkursy na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu będzie pełnić dotychczasowa wicedyrektor Agata Wieczorek. Natomiast dyrektorem Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu został Paweł Ptak. Zarząd oficjalnie wręczył powierzenia funkcji nowym dyrektorom 19 czerwca br. Wczoraj nowo wybrani dyrektorzy o swoich planach i zamierzeniach na najbliższy czas poinformowali radnych.