Spotkanie z Justyną Święty-Ersetic w Urzędzie Miasta w Raciborzu

2018-08-17, Piątek

Wicestarosta raciborski Marek Kurpis i Prezydent Miasta Racibórz Mirosław Lenk spotkali się dzisiaj w sali zegarowej Urzędu Miasta w Raciborzu z Justyną Święty-Ersetic, podwójną złotą medalistką Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce Berlin 2018. Oprócz gratulacji i kwiatów włodarze powiatu i miasta przekazali naszej raciborskiej mistrzyni nagrody finansowe. Za zdobycie złotego medalu indywidualnie w biegu na 400 m oraz złotego medalu w biegu sztafetowym 4 x 400 m Wicestarosta Marek Kurpis przekazał nagrodę finansową I stopnia za osiągnięte wyniki sportowe oraz upominek w postaci kosza ze „skarbami” ziemi raciborskiej. Nagrodę Prezydenta Miasta Racibórz otrzymał również pierwszy trener Justyny Święty-Ersetic - Piotr Morka. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele miasta Raciborza.

Serdecznie gratulujemy!