Spotkanie ze stypendystami Prezesa Rady Ministrów

2019-02-27, Środa

Dzisiaj, w siedzibie urzędu odbyło się spotkanie starosty raciborskiego Grzegorza Swobody oraz członka zarządu Ewy Lewandowskiej z najlepszymi uczniami z terenu powiatu raciborskiego, którzy otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce.

W gronie tegorocznych stypendystów znaleźli się uczniowie szkół dla których organem jest powiat raciborski oraz placówek prowadzonych przez marszałka województwa śląskiego, a są nimi:

1. Roman Gilge - Technikum nr 3/CKZiU nr 1,
2. Krzysztof Kowaczek - Technikum nr 4/CKZiU nr 2,
3. Karolina Kubala - II Liceum Ogólnokształcące,
4. Sabina Labud - Liceum Plastyczne,
5. Julia Niemira-Adamczyk - Technikum nr 1 /ZSE,
6. Łukasz Sbeczka - Technikum nr 2/CKZiU nr 1,
7. Paulina Agata Szincel - I Liceum Ogólnokształcące,
8. Wojciech Wysłuch - Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego,
9. Weronika Rożek - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących Słabosłyszących.

Starosta w imieniu Zarządu Powiatu Raciborskiego złożył serdeczne gratulacje oraz życzył wysokich wyników i dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Wraz z członkiem zarządu Ewą Lewandowską przekazał uczniom pamiątkowe dyplomy oraz upominki w formie gadżetów.  W spotkaniu uczniom towarzyszyli również dyrektorzy szkół.

Serdecznie gratulujemy!