Trwa XIX sesja VI kadencji Rady Powiatu Raciborskiego

2020-06-30, Wtorek

W trakcie obrad trwającej sesji Starosta Raciborski przedstawił Radzie Powiatu raport o stanie powiatu raciborskiego za rok 2019. Raport ten obejmuje podsumowanie działalności Zarządu Powiatu w roku poprzednim, w szczególności realizację polityki, programów i strategii, budżetu i uchwał Rady Powiatu.

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu przyjęła raport oraz podjęła uchwałę w sprawie udzielenia Zarządowi absolutorium.

Szczegółowy Raport o stanie Powiatu Raciborskiego za rok 2019 znajduje się na stronie internetowej: https://bip.powiatraciborski.pl/zarzad_powiatu/Raport_o_stanie_powiatu.html

Prezentacja z obrad dzisiejszej sesji Rady Powiatu do pobrania w załączonym pliku.

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
PREZENTACJA DOT. RAPORTU O STANIE POWIATU RACIBORSKIEGO ZA ROK 2019 PREZENTACJA DOT. RAPORTU O STANIE POWIATU RACIBORSKIEGO ZA ROK 2019 20-06-30 17:27 10.36MB PREZENTACJA DOT. RAPORTU O STANIE POWIATU RACIBORSKIEGO ZA ROK 2019 pobierz