Ukraińscy goście poznawają systemy zarządzania w polskiej administracji...

2004-03-09, Wtorek
Z wizytą studyjną w Starostwie Powiatowym w Raciborzu 09.03.br. gościli przedstawiciele gmin Krupski Młyn i Tworóg (powiat tarnogórski) oraz ich partnerów zagranicznych z ukraińskiej gminy Kobelyaki. Celem wizyty było zapoznanie się z funkcjonującym w Starostwie Powiatowym w Raciborzu systemem zarządzania jakością ISO 9001:2000. Delegacja z ukraińskiej gminy Kobelyaki, podczas wizyty w Krupskim Młynie i Tworogu, zapoznaje się z funkcjonującymi w polskich urzędach systemami zarządzania, ze szczególnym uwzględnieniem tych pozwalających na kierowanie personelem w administracji. Z funkcjonowanie systemu zarządzania jakością wg normy ISO w Starostwie Powiatowym w Raciborzu zapoznał gości Pełnomocnik Starosty raciborskiego ds. Zarządzania Jakością, dr Józef Fica.