Uroczysta odprawa z okazji Święta Obrony Cywilnej...

2004-03-02, Wtorek
Szefowie obrony cywilnej w gminach i zakładach pracy oraz pracownicy bezpośrednio realizujący zadania w tym zakresie z terenu powiatu raciborskiego spotkali się 1 marca br. na uroczystej odprawie rocznej, z okazji Święta Obrony Cywilnej. W spotkaniu uczestniczył także Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek, który jest szefem obrony cywilnej na szczeblu powiatowym. Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek podziękował wszystkim za zaangażowanie i poświęcenie w wykonywaniu codziennych obowiązków. Starosta wskazał jednocześnie na dużą odpowiedzialność spoczywającą na pracownikach zajmujących się obroną cywilną. Z okazji Święta Obrony Cywilnej, Starosta Siedlaczek życzył wszystkim zdrowia, szczęścia i satysfakcji z pełnionej służby wobec społeczności lokalnej. Coroczna odprawa pracowników zajmujących się obroną cywilną jest okazją do podsumowania codziennej pracy, ale też do spotkania się i wymiany doświadczeń.