Uruchomienie możliwości bezpośredniej obsługi klientów w powiatowych jednostkach

2020-05-29, Piątek

Od 25 maja Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu przywraca możliwość bezpośredniej obsługi klientów po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie.

Podobnie od 1 czerwca będzie działał Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu przy ul. Gamowskiej 3.

W związku z tym w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy przygotowano 2 stanowisko do obsługi klientów. Jedno będzie obsługiwało klientów PUP, natomiast drugie dotyczyć będzie spraw realizowanych przez Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Oddzielne stanowisko zostało dostosowane do obsługi klientów poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu będzie przyjmował strony w dotychczasowych godzinach pracy, tj.:
- poniedziałek, środa, czwartek  08.30 – 15.00
- wtorek      08.30 – 17.00
- piątek       07.30 – 14.00
tel. (32) 415 21 01, (32) 415 21 02,
e-mail: pzon@powiatraciborski.pl

Obsługa będzie się odbywała z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: pojedyńczo, po obowiązkowym zdezynfekowaniu dłoni, zasłanianiu ust i nosa oraz z zachowaniem dystansu społecznego 2 m między osobami znajdującymi się w budynkach.

Nadal można złożyć dokumenty przez skrzynkę podawczą umieszczoną przed siedzibą jednostki, wysłać pocztą na adres korespondencyjny oraz kontaktować z pracownika za pośrednictwem środków teleinformatycznych.