Wręczenie nagród laureatom XXX edycji Powiatowego Konkursu „MISTRZ ORTOGRAFII” 2024!

2024-06-13, Czwartek

Dzisiaj, 13 czerwca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu w imieniu Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody, Wicestarosta Ewa Lewandowska wręczyła nagrody dla laureatów XXX edycji Powiatowego Konkursu „MISTRZ ORTOGRAFII” 2024. Organizatorem Konkursu był Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Raciborzu.

Jak podkreślali uczestnicy Konkursu rywalizacja o tytuł powiatowego mistrza ortografii była na bardzo wysokim poziomie. Udział wzięło 34 uczniów. Konkurs został umieszczony na ,,Wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły -2024’’’.

Wyniki Konkursu prezentują się następująco:

Grupa młodsza (klasy IV—VI)

I miejsce Adam Bors SP 18 Racibórz, op. Małgorzata Zimowska-Żylak,
II miejsce Dorota Stysiał SP 1 Racibórz, op. Ewa Wawoczny,
III miejsce Julia Nadskakulska SP 4 Racibórz, op. Alicja Stoińska.

Grupa starsza (klasy VII – VIII)

I miejsce Julia Wieczorek SP 18 Racibórz, op. Izabela Rumpel,
II miejsce Franciszek Sergiel SP 15 Racibórz, op. Beata Mróz-Kajstura,
III miejsce Hanna Scheithauer SP Kornowac, op. Celina Szafraniec.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci bonów prezentowych ufundowanych przez Powiat Raciborski.

Serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć dostępna poniżej.