Wyniki konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie dotacji na wymianę pokrycia dachowego zawierającego azbest oraz jego utylizacja w latach 2021 - 2023

2020-11-25, Środa
Uproszczona postać ludzka z dymkiem z napisem "konsultacje", źródło: www.wabrzezno.com

Powiat Raciborski ogłasza wyniki przeprowadzonych konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie zasad, trybu udzielania oraz rozliczania dotacji celowej z budżetu powiatu raciborskiego na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych z wymianą pokrycia dachowego polegających na demontażu, usuwaniu i unieszkodliwianiu elementów zawierających azbest oraz innych inwestycji związanych z utylizacją elementów zawierających azbest realizowanych na terenie powiatu raciborskiego w latach 2021 – 2023.

Celem konsultacji było uzyskanie opinii podmiotów wymienionych w tytule ogłoszenia działających na terenie powiatu i na rzecz mieszkańców powiatu.

Konsultacje trwały od dnia 16 do 23 listopada 2020 r.

Podmioty wymienione w ogłoszeniu nie wniosły uwag do konsultowanego projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego.