początek strony

Powiat

XII Gala Sportu w Raciborzu za nami

2019-02-08, Piątek

Wczoraj w Raciborskim Centrum Kultury odbyła się XII Gala Raciborskiego Sportu. Podczas uroczystości starosta raciborski Grzegorz Swoboda i prezydent Raciborza Dariusz Polowy nagrodzili wyróżniających się w ubiegłym roku sportowców, trenerów i osoby działające na rzecz sportu. Przyznano także tytuły "Raciborskich Championów" w 10 kategoriach i wyróżnienia specjalne. Oprawę muzyczną zapewnił Zespół „Pompa Band”. Galę zorganizowali: powiat raciborski i miasto Racibórz. Powiat raciborski na nagrody finansowe i rzeczowe przeznaczył 51 950 zł. Dodatkowo nagrodami rzeczowymi zostali nagrodzeni sportowcy UKS „Start” Pietrowice Wielkie oraz trampkarze KS „Unia” Racibórz.


Nagrody finansowe Starosty Raciborskiego za osiągnięte wyniki sportowe w 2018 roku otrzymali:

Mateusz Szewczuk - MKZ Unia Racibórz
Nikol Chluba - LKS Dąb Brzeźnica
Sebastian Jezierzański - LKS Dąb Brzeźnica
Mateusz Kampik - LKS Dąb Brzeźnica
Rafał Bugdol – AZS AWF Katowice
Beata Maruszczyk - MKS-SMS Victoria
Krzysztof Tokarski - AZS AWF Katowice
Agnieszka Król - MKZ Unia Racibórz
Arkadiusz Gucik - MKZ Unia Racibórz
Dawid Ersetic - MKZ Unia Racibórz
Mateusz Wolny - MKZ Unia Racibórz
Grzegorz Wanke - MKZ Unia Racibórz
Agata Tatar - LKS Dąb Brzeźnica
Weronika Szewczyk - MKZ Unia Racibórz
Patryk Ołenczyk - LKS Dąb Brzeźnica
Patrycja Sperka - MKZ Unia Racibórz
Agata Walerzak - MKZ Unia Racibórz
Remigiusz Waśkowski - LKS Dąb Brzeźnica
Szymon Dziuba - MKS-SMS Victoria Racibórz
Natala Duksa - MKZ Unia Racibórz
Julia Ziembicka - MKS-SMS Victoria
Patryk Grzegorzewicz - MKS-SMS Victoria
Filip Petrończak - MKZ Unia Racibórz
Jakub Majdański - MKZ Unia Racibórz
Rafał Żyła - MKS-SMS Victoria
Patryk Gołuchowski - LKS Dąb Brzeźnica
Gracjan Głogiewicz - MKZ Unia Racibórz
Patryk Ogonowski - MKS Spart Kuźnia Raciborska
Kamil Tarnawski - KS Łamator Racibórz
Denis Plakhtyr - KS Łamator Racibórz
Łukasz Janeczek - KS Łamator Racibórz
Kamil Nowak - KS Łamator Racibórz


Nagrody rzeczowe Starosty Raciborskiego za osiągnięte wyniki sportowe w 2018 roku otrzymali:

Tomasz Wawrzyńczyk - MKZ Unia Racibórz
Krzysztof Prasek - MKZ Unia Racibórz
Dawid Bubak - MKS-SMS Victoria
Kamil Czarnecki - MKZ Unia Racibórz
Magdalena Modrzejewska - MKS-SMS Victoria
Mateusz Zając - MKS-SMS Victoria
Julia Bura - MKS-SMS Victoria
Katarzyna Zarembik - MKS-SMS Victoria
Anna Karczmarczyk - MKS-SMS Victoria
Julia Basińska - MKZ Unia Racibórz
Kamil Zakrzewski - MKZ Unia Racibórz
Piotr Stolarczyk - MKZ Unia Racibórz
Karol Staniewicz - MKZ Unia Racibórz
Jarosław Lesik - MKS-SMS Victoria
Jakub Wituszyński - MKS-SMS Victoria
Miłosz Mencel - MKS-SMS Victoria
Andrea Ratajczak - MKZ Unia Racibórz
Kajetan Jakubowski - MKZ Unia Racibórz
Kamila Kasprów - LKS Dąb Brzeźnica
Julia Michniewicz - LKS Dąb Brzeźnica
Wojciech Iwanowski - MKZ Unia Racibórz
Kamil Legan - KS Łamator Racibórz
Krzysztof Mucha - KS Łamator Racibórz
Ewa Szymin - MKS Spart Kuźnia Raciborska
Ignacy Kosmala - KS Łamator Racibórz


Nagrody finansowe Starosty Raciborskiego dla trenerów i innych osób fizycznych działających na rzecz rozwoju sportu za sukcesy sportowe odniesione w 2018 roku otrzymali:

Piotr Żurawik - MKZ Unia Racibórz
Piotr Morka - MKS-SMS Victoria
Piotr Krużołek - MKS-SMS Victoria
Krzysztof Ołenczyn - LKS Dąb Brzeźnica
Paweł Drzeżdżon - LKS Dąb Brzeźnica
Michał Grzeszczuk - LKS Dąb Brzeźnica
Maciej Kriwieniok - MKS Sparta Racibórz
Tomasz Jabłonka - KS Łamator Racibórz
Hubert Skornia - LKS Dąb Brzeźnica
Sławomir Szwed - MKS-SMS Victoria
Ludmiła Nowacka - MKS-SMS Victoria
Janusz Gałązka - LKS Dąb Brzeźnica


Nagrody Prezydenta Miasta Racibórz dla Najlepszych zawodników za osiągnięcia sportowe w roku 2018 otrzymali:

Kamil Legan - KS Łamator
Ignacy Kosmala - KS Łamator
Krzysztof Mucha - KS Łamator
Łukasz Janeczek - KS Łamator
Kamil Tarnawski - KS Łamator
Denys Plakhtyr - KS Łamator
Kamil Nowak - KS Łamator
Wojciech Nowak - Berserkers Team Poland Racibórz
Agata Walerzak - MKZ Unia Racibórz
Natalia Duksa - MKZ Unia Racibórz
Gracjan Głogiewicz - MKZ Unia Racibórz
Filip Petrończak - MKZ Unia Racibórz
Andrea Ratajczak - MKZ Unia Racibórz
Miłosz Kuźnia - MKZ Unia Racibórz
Agnieszka Król - MKZ Unia Racibórz
Krzysztof Prasek - MKZ Unia Racibórz
Julia Łukasiak - MKZ Unia Racibórz
Jakub Otulak - MKZ Unia Racibórz
Piotr Stolarczyk - MKZ Unia Racibórz
Julia Basińska - MKZ Unia Racibórz
Paula Kozłow - MKZ Unia Racibórz
Karol Staniewicz - MKZ Unia Racibórz
Mateusz Szewczuk - MKZ Unia Racibórz
Weronika Szewczyk - MKZ Unia Racibórz
Jakub Majdański - MKZ Unia Racibórz
Mateusz Iwanowski - MKZ Unia Racibórz
Kamil Czarnecki - MKZ Unia Racibórz
Dawid Mkrtchyan - MKZ Unia Racibórz
Arkadiusz Gucik - MKZ Unia Racibórz
Kamil Zakrzewski - MKZ Unia Racibórz
Kajetan Jakubowski - MKZ Unia Racibórz
Wojciech Iwanowski - MKZ Unia Racibórz
Tomasz Wawrzyńczyk - MKZ Unia Racibórz
Nils Heiduczek - MKZ Unia Racibórz
Piotr Gołąbek - MKZ Unia Racibórz
Grzegorz Wanke - MKZ Unia Racibórz
Dawid Ersetic - MKZ Unia Racibórz
Patrycja Sperka - MKZ Unia Racibórz
Beata Maruszczyk - MKS-SMS Victoria
Miłosz Mencel - MKS-SMS Victoria
Jakub Wituszyński - MKS-SMS Victoria
Mateusz Zając - MKS-SMS Victoria
Anna Karczmarzyk - MKS-SMS Victoria
Katarzyna Zarembik - MKS-SMS Victoria
Julia Bura - MKS-SMS Victoria
Dawid Bubak - MKS-SMS Victoria
Magdalena Modrzejewska - MKS-SMS Victoria
Jarosław Lesik - MKS-SMS Victoria
Rafał Żyła - MKS-SMS Victoria
Julia Ziembicka - MKS-SMS Victoria
Patryk Grzegorzewicz - MKS-SMS Victoria
Szymon Dziuba - MKS-SMS Victoria
Sebastian Jezierzański - LKS Dąb Brzeźnica
Mateusz Kampik - LKS Dąb Brzeźnica
Patryk Ołenczyn - LKS Dąb Brzeźnica
Patryk Gołuchowski - LKS Dąb Brzeźnica
Remigiusz Waśkowski - LKS Dąb Brzeźnica
Nikol Chluba - LKS Dąb Brzeźnica
Agata Tatar - LKS Dąb Brzeźnica
Julia Michniewicz - LKS Dąb Brzeźnica
Kamila Kasprów - LKS Dąb Brzeźnica
Monika Brzostek - Siatkówka Plażowa


Nagrody finansowe Prezydenta dla trenerów i innych osób fizycznych działających na rzecz rozwoju sportu za sukcesy sportowe odniesione w 2018 roku otrzymali:

Bałys Rafał - MKS-SMS Victoria
Skalik Joanna - MKS SMS Victoria
Szczeponik Piotr - MKZ Unia Racibórz
Wanke Mateusz - MKZ Unia Racibórz
Wolny Ryszard - MKZ Unia Racibórz
Musioł Michał - KS Łamator Racibórz
Karczewicz Zdzisława - MKZ Unia Racibórz
Frankowski Grzegorz - MKZ Unia Racibórz
Marców Katarzyna - MKS-SMS Victoria
Szyjka Beata - MKS SMS Victoria

wszystkie