XIV Karnawałowa Rewia Tańca za nami

2020-02-10, Poniedziałek

W miniony weekend w hali widowiskowo-sportowej Arena Rafako odbyła się 14. edycja Karnawałowej Rewii Tańca pod patronatem Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody oraz Prezydenta Miasta Racibórz Dariusza Polowego. W Młodzieżowej Rewii Tańca, w sobotę wziął udział wicestarosta Marek Kurpis, natomiast w niedzielnej odsłonie Dziecięcej Rewii Tańca starosta Grzegorz Swoboda.

Świetnie przygotowane pokazy zaprezentowała młodzież oraz najmłodsi wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Nie zabrakło też występów profesjonalnych par tanecznych oraz zespołów tańca towarzyskiego i nowoczesnego.

Wydarzenie jak co roku zostało zorganizowane praz Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Raciborzu oraz Radą Rodziców działającą przy MDK w Raciborzu.

Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda składa podziękowania organizatorom wydarzenia oraz zaangażowanym rodzicom.